ДНЗ №5 "Веселка"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ДНЗ №5 "Веселка" » Тестовый форум » Догляд за зубами


Догляд за зубами

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Привіт! Я хочу придбати іригатор для ротової порожнини. Що можете порадити? Можете порекомендувати якийсь магазин в Одесі, де можна вибрати і купити якісний іригатор? Якщо маєте відповідний досвід, буду вдячна за поради.

0

2

Привіт. Залежить від того, які гроші ви готові витратити і який функціонал вам потрібен. Якщо вам потрібен простий іригатор, можете зважити на моделі від Waterpik.
Якщо вам потрібен більш продуманий іригатор з великою кількістю настройок, то можеш звернути увагу на моделі від Oral-B або Philips.

0

3

Юля77 написал(а):

Привіт. Залежить від того, які гроші ви готові витратити і який функціонал вам потрібен. Якщо вам потрібен простий іригатор, можете зважити на моделі від Waterpik.
Якщо вам потрібен більш продуманий іригатор з великою кількістю настройок, то можеш звернути увагу на моделі від Oral-B або Philips.

Дякую за пораду! Я більш схильна до моделей більш функціональних. А де можна вибрати іригатор, серед якісного та широкого асортименту, в Одесі?

0

4

Ціни на іригатори відповідають їх якості та бренду. Наприклад, простіші моделі можуть коштувати від 800 грн, а для більш продвинутих моделей ціна може бути від 1500 грн і вище. Тож відштовхуйтесь передусім від розміру свого бюджету. Я вам рекомендую звернути увагу на інтернет-магазин Алло.
Вони мають великий вибір https://allo.ua/ua/odesa/irrigatory/ іригаторів в Одесі за доступними цінами. Також, ви можете скористатися їхнім сайтом та замовити доставку, щоб отримати замовлення безпосередньо до дому. Я для себе вибрала іригатор Philips Sonicare.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/h/x/hx3806_31-ims-ru_ua.jpg

0

5

Мне нужно отбелить зубы срочно. Посоветуйте куда в Алматы обратиться?

0

6

Луиза написал(а):

Мне нужно отбелить зубы срочно. Посоветуйте куда в Алматы обратиться?

Лучше всего обратиться в стоматологию "Евродент", там очень качественно оказывают услуги по отбеливанию зубов в Алматы Из собственного опыта хочу поделиться впечатлениями о потрясающем отбеливании зубов в этой клинике. Результаты действительно впечатляют! Процедура была комфортной и безболезненной, а самое главное – результат был заметен сразу после первого посещения. Мои зубы приобрели яркость и свежесть, улыбка стала настолько привлекательной, что я чувствую себя уверенно в любой ситуации.

0


Вы здесь » ДНЗ №5 "Веселка" » Тестовый форум » Догляд за зубами


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz