ДНЗ №5 "Веселка"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ДНЗ №5 "Веселка" » Тестовый форум » Порадьте стиральну машину


Порадьте стиральну машину

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, хочу купити стиральну машину, але я не знаю, з чого почати. Які важливі параметри потрібно враховувати при виборі? І що робити, якщо в мене обмежений бюджет?

0

2

Можу тобі порадити, бо я нещодавно купував стиральну машину. Основні параметри - це потужність, розмір барабану і клас енергоефективності. Я обрав машину з потужністю 1400 обертів за хвилину, барабаном на 7 кг і класом енергоефективності A++. Щодо бюджету, я віддав перевагу використаній машині, але це залежить від твоїх вподобань.

0

3

Дякую за пораду. Я хотів би, щоб машина була тихою, адже мій будинок не дуже звукоізольований. Що ще можеш порадити? Мені важливо щоб я зміг купити нормальний, якісний товар котрий дійсно мені підійде.

0

4

Мурло написал(а):

Привіт, хочу купити стиральну машину, але я не знаю, з чого почати. Які важливі параметри потрібно враховувати при виборі? І що робити, якщо в мене обмежений бюджет?

Рекомендую звернутися в перевірений каталог та подивитись стиральну машину https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/ тут можна підібрати стиральну машину, враховуючи всі потрібні параметри та бюджет. Якщо ви хочете тиху машину, я пораджу звернути увагу на Bosch Serie 6 WAN24168BY.

Ця машина має великий барабан на 7 кг, потужність 1200 обертів за хвилину та клас енергоефективності A+++. Її головний плюс - тиха робота, що дозволяє вам прати в будь-який час без завдання дискомфорту сусідам.

0


Вы здесь » ДНЗ №5 "Веселка" » Тестовый форум » Порадьте стиральну машину


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz